TALLINNA KOOLID JA KOOLIÕED

Audentese Erakool
Aadress: Tondi 84/1, 11316, Tallinn

Kooliõde Zinaida Kendra

Telefon: 5625 6603
Email: zinaida.kendra@kth.ee
Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Audentese Rahvusvaheline kool
Aadress: Tondi 84/1, 11316 Tallinn

Kooliõde: Zinaida Kendra

Telefon: 5625 6603
Email: zinaida.kendra@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Audentese Spordigümnaasium
Aadress: Tondi 84/1, 11316 Tallinn

Kooliõde: Zinaida Kendra

Telefon: 5625 6603
Email: zinaida.kendra@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Avatud Kool
Aadress: Auna 6/Aru 10, 10317, Tallinn

Kooliõde: Külli Reinsalu

Telefon: 55660815
Email: kylli.reinsalu@kth.ee

Tööaeg

E, T, K 8.00-16.00
N 8.00 – 12.00

EBS Gümnaasium
Aadress: Lauteri 3, 10114, Tallinn

Kooliõde: Kätlin Laas

Telefon: 56256612
Email: katlin.laas@kth.ee

Tööaeg: K 8.00-13.00

Eesti Mereakadeemia Merekool
Aadress: Kopli 101, 11712 Tallinn

Kooliõde: Tatjana Kozlova

Telefon: 5625 6632
Email: tatjana.kozlova@kth.ee

Tööaeg: Kokkuleppel

Eesti Rahvusvaheline Kool
Aadress: Juhkentali 18, 10132 Tallinn

Kooliõde Kairit Orgusaar

Telefon: 59824802
Email: kairit.orgusaar@kth.ee

Tööaeg
N 8.00-16.00

Ehte Humanitaargümnaasium
Aadress: Ehte 9, 10318 Tallinn

Kooliõde: Tatiana Plishkina

Telefon: 5625 6643
Email: tatiana.plishkina@kth.ee

Tööaeg

E – R 8.00 – 16.00

Eurogümnaasium
Aadress: E. Vilde tee 64, 13421 Tallinn

Kooliõde:  Kertu Rumjantsev

Telefon: 5620 0164
Email: kertu.rumjantsev@kth.ee

Tööaeg: kokkuleppel

Tallinna Muusika-ja Balletikool
Aadress: Pärnu mnt. 59, 10134 Tallinn

Kooliõde Alina Boyko

Telefon: 55914675

Email: alina.boyko@kth.ee

Tööaeg: E – N 8.30-16.30

Gaia Kool
Aadress: Weitzenbergi 20, 10150 Tallinn

Kooliõde: Olga Kim

Telefon: 58735414
Email: olga.kim@kth.ee

Tööaeg: kokkuleppel

Gustav Adolfi Gümnaasium

Võimlamaja

Aadress: Suur – Kloostri 16, 10133 Tallinn

Kooliõde: Sinikka Brügel

Telefon: 5625 6638
Email: sinikka.brugel@kth.ee

Tööaeg

E-R 8.00-16.00

Kotzebue maja

Aadress: Vana-Kalamaja 9, 10133 Tallinn

Kooliõde: Getter Nuut

Telefon: 56256610
Email: getter.nuut@kth.ee

Tööaeg

E-R 8.00-16.00

Haabersti Vene Gümnaasium
Aadress: Õismäe tee 132, 13511 Tallinn

Kooliõde Tatjana Ingi

Telefon: 5620 0161
Email: tatjana.ingi@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Kool 21. Sajandil
Aadress: Sõle 40, 10317 Tallinn

Kooliõde Ljudmila Trubilova

Telefon: 56200143
Email: ljudmila.trubilova@kth.ee

Tööaeg
K 8.00 – 16.00

Jakob Westholmi Gümnaasium
Aadress: Kevade 8, 10137 Tallinn

Kooliõde: Reet Ester

Telefon: 5625 6637
Email: reet.ester@kth.ee

Tööaeg:

E-R 8.00-16.00

Aadress: Luise 38, 10137 Tallinn

Kooliõde: Anneli Hirv-Õunas

Telefon: 5982 4801
Email: anneli.hirv-ounas@kth.ee

Tööaeg:

E, N, R 8.00-16.00

Kaarli kool
Aadress: Toompuiestee 4, 10142 Tallinn

Kooliõde: Gerle Männi

Telefon: 56695557
Email: gerle.manni@kth.ee

Tööaeg

K, R: 8.00 -16.00

Kadrioru Saksa Gümnaasium

Oru majas

Aadress: Gonsiori 38, Tallinn 10128

Kooliõde Kersti Tamm

Telefon: 5620 0159
Email: kersti.tamm@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Kooliõde Niina Plisko

Telefon: 56200158
Email: niina.plisko@kth.ee

Tööaeg
R 8.00 – 16.00

Mäe majas

Aadress: Kivimurru 9, 11411 Tallinn

Kooliõde Valentina Mazur

Telefon: 5625 6647
Email: valentina.mazur@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

 

 

Kalamaja Põhikool
Aadress: Vabriku 18, 10411 Tallinn

Kooliõde Anastassia Poltavskaja

Telefon: 5620 0162
Email: anastassia.poltavskaja@kth.ee

Tööaeg

E 8.00-16.00
T 8.00-12.15
K 8.00-16.00
N 8.00-12.15
R 8.00-16.00

Karjamaa Põhikool
Aadress: Kopli 92, 10416 Tallinn

Kooliõde Tatjana Kozlova

Telefon: 5625 6632
Email: tatjana.kozlova@kth.ee

Tööaeg

T – R 9.00 – 14.00

Lasnamäe Gümnaasium
Aadress: Pae 59, 13621 Tallinn

Kooliõde Tamara Virtmaa

Telefon: 5620 0151
Email: tamara.virtmaa@kth.ee

Tööaeg

E – R 8.00 – 16.00

Kooliõde Olga Kobrisova

Telefon: 55614388
Email: olga.kobrisova@kth.ee

Tööaeg

E – R 8.00 -14.00

Lasnamäe Põhikool
Aadress: Ümera 46, 13816 Tallinn

Kooliõde Irina Serenok

Telefon: 55574676
Email: irina.serenok@kth.ee

Tööaeg

E – R 8.00 – 16.00

Kooliõde Ljubov Paškovitš

Telefon: 56200156
Email: ljubov.pashkovitsh@kth.ee

Tööaeg

E – R 8.00 – 16.00

Lasnamäe Vene Gümnaasium
Aadress: Koorti 23, 13612 Tallinn

Kooliõde Natalja Zabelina

Telefon: 5620 0149
Email: natalja.zabelina@kth.ee

Tööaeg

E – R 8.00 – 16.00

Kooliõde Olga Smirnova

Telefon: 55574089
Email: olga.smirnova@kth.ee

Tööaeg

E – R 8.00 – 16.00

 

Mäepealse Erakool
Aadress: Mustamäe tee 5, 10616 Tallinn

Kooliõde Kairit Orgusaar

Telefon: 5982 4802
Email: kairit.orgusaar@kth.ee

Tööaeg

T 12.00 -16.00
K 12.00 -16.00

Merivälja Kool
Aadress: Heki 16, 12112 Tallinn

Kooliõde Anu-Ell Kruusmann

Telefon: 5625 6659
Email: anu-ell.kruusmann@kth.ee

Tööaeg

E – N 8.00 – 16.00

Nõmme Erakool
Aadress: Idakaare 5, 11614 Tallinn

Kooliõde Inga Raudsepp

Telefon: 56256634
Email: inga.raudsepp@kth.ee

Tööaeg:

N 8.00 – 16.00

Pelgulinna Gümnaasium
Aadress: Mulla 7, 10611 Tallinn

Kooliõde Marina Andilevka

Telefon: 55586427
Email: marina.andilevka@kth.ee

Tööaeg:

E – R 8.00 – 16.00

Pirita Majandusgümnaasium
Aadress: Metsavahi 19, 11911 Tallinn

Kooliõde Laire Ottender

Telefon: 5625 6604
Email: laire.ottender@kth.ee

Tööaeg:

E – R 8.00 – 16.00

Püha Johannese Kool
Aadress: Kivimäe 25, 10919 Tallinn

Kooliõde Eve Viilma

Telefon: 5625 6618
Email: eve.viilma@kth.ee

Tööaeg

E, T, K 8.00 – 16.00

Püha Miikaeli Kool
Aadress: Vene 22, 10123 Tallinn

Kooliõde Liina Märtson

Telefon: 56256648
Email: liina.martson@kth.ee

Tööaeg: E, T 8.00 – 16.00 

K (paaris kuupäevadel) 8.00 – 16.00 

Ristiku Põhikool
Aadress: Ristiku 69, 10317 Tallinn

Kooliõde: Tatjana Krõssova

Telefon: 5625 6641
Email: tatjana.krossova@kth.ee

Tööaeg

E – N 8.00 – 14.00

Sakala Eragümnaasium
Aadress: Sakala 21, 10141 Tallinn

Kooliõde Ljudmila Trubilova

Telefon: 56200143
Email: ljudmila.trubilova@kth.ee

Tööaeg

T, N  8.00-16.00

Tabasalu Gümnaasium
Aadress: Nooruse 6, Tabasalu, Harku vald, Harjumaa 76901

Kooliõde Jane Tammsaar

Telefon: 56256607
Email: jane.tammsaar@kth.ee

Tööaeg

K 8.00-16.00

Tabasalu Kool
Aadress: Kooli 9, Tabasalu, 76901

Kooliõde Kristina Saar

Telefon: 5565 6096
Email: kristina.saar@kth.ee

Tööaeg
E – R 08.00 – 16.00

Meriküla õppehoones:

Aadress: Tilgu tee 53, Meriküla, 76905, Tabasalu

Kooliõde Jane Tammsaar

Telefon: 56256607
Email: jane.tammsaar@kth.ee

Tööaeg
N 8.00 – 16.00

Tallinna 21. Kool
Aadress: Raua 6, 10124 Tallinn

Kooliõde Marju Vaher

Telefon: 5625 6646
Email: marju.vaher@kth.ee

Tööaeg

E-R 8.00-16.00

Kooliõde Anita Jakobson

Telefon: 55575821
Email: anita.jakobson@kth.ee

Tööaeg

E-R 8.30-16.30

Tallinna 32. Keskkool
Aadress: Kiili 10, 12918 Tallinn

Kooliõde Meril Saarkoppel

Telefon: 53540376
Email: meril.saarkoppel@kth.ee

Tööaeg

E – R 8.00-16.00

Kooliõde Jane Tammsaar

Telefon: 56256607
Email: jane.tammsaar@kth.ee

Tööaeg

E, T, R 8.00-16.00

Tallinna 53. Keskkool
Aadress: Sütiste tee 42, 13420 Tallinn

Kooliõde Erika Gontšarenko

Telefon: 5625 6635
Email: erika.gontsharenko@kth.ee

Tööaeg

E – R 8.00-16.00

Tallinna Arte Gümnaasium
Aadress: Vilde tee 62, 13421 Tallinn

Kooliõed: Natalja Pasieko

Telefon: 5625 6621, 6 515 473
Email: natalja.pasieko@kth.ee

Tööaeg

E – R 8.00-16.00

Tallinna Ehituskool
Aadress: Pärnu mnt. 162, 11317 Tallinn

Kooliõde Kaie Valter

Telefon: 5566 3169
Email: kaie.valter@kth.ee

Tööaeg

E – N 8.30 – 13.30

Tallinna Euroopa Kool
Aadress: Tehnika 18, 10149 Tallinn

Kooliõde Galina Ranniku

Telefon: 5620 0146
Email: galina.ranniku@kth.ee

Tööaeg

T 8.00 – 15.00
K 8.00 – 14.00
N 8.00 – 15.00

Tallinna Heleni Kool
Aadress: Ehte 7, 10318 Tallinn

Kooliõde Olga Kruglova

Telefon: 5625 6630
Email: olga.kruglova@kth.ee

Tööaeg

E – N 8.00 -16.00

Tallinna Humanitaargümnaasium
Aadress: Koidu 97, 10139 Tallinn

Kooliõde Marina Andilevka

Telefon: 55586427
Email: marina.andilevka@kth.ee

Tööaeg
E, T 8.00 – 16.00

Kooliõde Galina Mihhejeva

Telefon: 56256605
Email: galina.mihhejeva@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Inglise Kolledž
Aadress: Estonia pst.10, 10148 Tallinn

Kooliõde: Marina Kaskman

Telefon: 5625 6615
Email: marina.kaskman@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Tõnismäe Riigigümnaasiumi Vabaduse Kool
Aadress: Endla 13, 10122 Tallinn

Kooliõde Anastassija Jablokova

Telefon: 55617653
Email: anastassija.jablokova@kth.ee

Tööaeg: E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Järveotsa Gümnaasium
Aadress: Järveotsa 31, 13520 Tallinn

Kooliõde: Laura Somelar

Telefon: 5625 6642
Email: laura.somelar@kth.ee
Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Juudi kool
Aadress: Karu 16, 10120 Tallinn

Kooliõde: Tatjana Jessina

Telefon: 5625 6602
Email: tatjana.jessina@kth.ee
Tööaeg
K, R 8.00 – 16.00

Tallinna Kadaka Põhikool
Aadress: Vilde tee 120, 12618 Tallinn

Kooliõde: Tatjana Kušnarenko

Telefon: 56256658
Email: tatjana.kushnarenko@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 12.00

Kooliõde: Olga Kurapova

Telefon: 56200153
Email: olga.kurapova@kth.ee

Tööaeg
R 8.00 – 16.00

Kooliõde: Ljudmila Trubilova

Telefon: 56200143
Email: ljudmila.trubilova@kth.ee

Tööaeg
T, N  8.00 – 16.00

Tallinna Kesklinna Põhikool
Aadress: Pärnu mnt 11, 10118 Tallinn

Kooliõde Kadri Jürisoo

Telefon: 55582463
Email: kadri.jurisoo@kth.ee

Tööaeg
E, T, K, R 8.00-16.00

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium

Lenderi maja:

Aadress:  Kreutzwaldi 25, 10147 Tallinn

Kooliõde Lidia Grigorieva

Telefon: 5620 0144
Email: lidia.grigorieva@kth.ee

Tööaeg: 

E, T, N 8.00 – 16.00
K 8.00 – 12.00; R 12.00-16.00

Juhkentali maja:

Aadress: Juhkentali 36, 10147 Tallinn

Kooliõde Tatjana Jessina

Telefon: 5625 6602
Email: tatjana.jessina@kth.ee

Tööaeg: 
E, T, N 8.00 – 16.00

Kooliõde Lidia Grigorieva

Telefon: 5620 0144
Email: lidia.grigorieva@kth.ee

Tööaeg: 

K 12.00 – 16.00
R 8.00-12.00

Tallinna Kivimäe Põhikool
Aadress: Leegi 14, 10914 Tallinn

Kooliõde Svetlana Zeinalova

Telefon: 55536112
Email: svetlana.zeinalova@kth.ee

Tööaeg
E 8.00 – 16.00
T 8.00 – 16.00
N 8.00 – 16.00 (paaritud kuupäevad)

Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool
Aadress: Vabaõhukooli tee 7, 12014 Tallinn

Kooliõde Olga Kurapova

Telefon: 5620 0153
Email: olga.kurapova@kth.ee

Tööaeg
T, K, N 7.30 – 15.30

Tallinna Kopli Ametikool
Aadress: Kopli 98, 11711 Tallinn

Kooliõde Anastassia Poltavskaja

Telefon: 5620 0162
Email: anastassia.poltavskaja@kth.ee

Tööaeg
T, N 12.15 – 16.00

Tallinna Kristiine Gümnaasium
Aadress: Nõmme tee 32, 13426 Tallinn

Kooliõde Aili-Maria Meer

Telefon: 5625 6614
Email: aili-maria.meer@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Kunstigümnaasium
Aadress: Kopli 102 a, 11711 Tallinn

Kooliõde Galina Duminica

Telefon: 5625 6640
Email: galina.duminica@kth.ee

Tööaeg

E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Kuristiku Gümnaasium
Aadress: Kärberi 9, 13814 Tallinn

Kooliõde Elise Gertrud Vellet

Telefon: 56200150

E-post: elise.vellet@kth.ee

Tööaeg
E, K, N 8.00-16.00

Kooliõde Egle Türk

Telefon: 5625 6651
E-post: egle.turk@kth.ee

Tööaeg
T, K, R 8.00 – 16.00

Tallinna Laagna Gümnaasium
Aadress: Vikerlase 16, 13615 Tallinn

Kooliõde Inna Kutšerova

Telefon: 5620 0142
Email: inna.kutsherova@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool
Aadress: Pinna 15, 13615 Tallinn

Kooliõde Žanna Verhovskaja

Telefon: 5625 6653
Email: zhanna.verhovskaja@kth.ee
Aadress: Pinna 15, 13615 Tallinn

Tööaeg
E, T, K 9.00 – 13.00
N, R 9.00 – 12.00

Tallinna Läänemere Gümnaasium
Aadress: Vormsi 3, 13913 Tallinn

Kooliõde Karina Titkova

Telefon: 56200145
Email: karina.titkova@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Kooliõde Irina Logvinenko

Telefon: 58505679
Email: irina.logvinenko@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
Aadress: Uuslinna 10, 11415 Tallinn

Kooliõde Irina Ratnikova

Telefon: 56256636
Email: irina.ratnikova@kth.ee

Tööaeg
E-R 8.00-16.00

Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Aadress: Kuldnoka 24, 10619 Tallinn

Kooliõde Sandra Matjaš

Telefon: 5625 6608
Email: sandra.matjas@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00-16.00

Aadress: Räägu 49, 11311 Tallinn

Kooliõde Inna Rahendi

Telefon: 56200155
Email: inna.rahendi@kth.ee

Tööaeg
E, K, R 8.00-16.00

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum

Gümnaasiumi maja

Aadress: Läänemere 31, 13914, Tallinn

Kooliõde Natalja Nikolaitšuk

Telefon: 5625 6627
E-post: natalja.nikolaitshuk@kth.ee

Tööaeg
E – N 8.00-13.00

Põhikooli maja

Aadress: Linnamäe 10, 13911, Tallinn

Kooliõde Ljubov Dmitrijeva

Telefon: 56200141
E-post: ljubov.dmitrijeva@kth.ee

Tööaeg
E-R 8.00-16.00

Kooliõde Natalja Nikolaitšuk

Telefon: 5625 6627
E-post: natalja.nikolaitshuk@kth.ee

Tööaeg
E – N 13.00 – 16.00; R 8.00 – 16.00

Tallinna Mahtra Põhikool
Aadress: Mahtra 60, 13812 Tallinn

Kooliõde Jelena Lebedeva

Telefon: 5620 0154
Email: jelena.lebedeva@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Mustamäe Gümnaasium
Aadress: Keskuse 18, 12613 Tallinn

Kooliõde Anna-Greta Irval

Telefon: 56256624
Email: anna-greta.irval@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
Aadress: Tammsaare 145, 12915 Tallinn

Kooliõde Oksana Dmitrieva

Telefon: 5625 6620
Email: oksana.dmitrieva@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
Aadress: Vilde tee 64, 13421 Tallinn

Kooliõde Kertu Rumjantsev

Telefon: 5620 0164
Email: kertu.rumjantsev@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Kooliõde Janika Väliste

Telefon: 58451856
Email: janika.valiste@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.30 – 12.30

Tallinna Mustjõe Gümnaasium
Aadress: Paldiski mnt. 83, 10617 Tallinn

Kooliõde Nellya Fikhtengolts

Telefon: 5625 6601
Email: nellya.fikhtengolts@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Nõmme Gümnaasium
Raudtee 73, Tallinn 11620 (10-12 klass)

Kooliõde Janne-Liis Birjukov

Telefon: 55644761
Email: janneliis.birjukov@kth.ee

Tööaeg
K 8.00 – 16.00

Tallinna Nõmme Põhikool
Aadress: Raudtee 68, 11618 Tallinn

Kooliõde Kristina Galdupaite

Telefon: 5625 6617
Email: kristina.galdupaite@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Õismäe Gümnaasium
Aadress: Õismäe tee 50, 13512 Tallinn

Kooliõde Jelena Kolesnikova

Telefon: 5625 6631
Email: jelena.kolesnikova@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Aadress: Õismäe tee 28, 13512 Tallinn

Kooliõde Olga Sizõi

Telefon: 56256626
Email: olga.sizoi@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Kooliõde Olga Borisevich

Telefon: 55560721
Email: olga.borisevich@kth.ee

Tööaeg
E, T, N 8.00 – 16.00; R 8.00 – 14.00

Tallinna Pääsküla Kool
Aadress: Vikerkaare 10/Põllu 109, 10921 Tallinn

Kooliõde Inga Raudsepp

Telefon: 5625 6634
Email: inga.raudsepp@kth.ee

Tööaeg
E, T, K, R 8.00-16.00

Kooliõde Raili Liivas

Telefon: 56256639
Email: raili.liivas@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00-16.00

Tallinna Pae Gümnaasium
Aadress: Pae 5, 11414 Tallinn

Kooliõde Natalja Lapitski

Telefon: 53120339
Email: natalja.lapitski@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Polütehnikum
Aadress: Pärnu mnt. 57, 10135 Tallinn

Kooliõde Ljubov Kamaskina

Telefon: 5665 5719
Email: ljubov.kamaskina@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Prantsuse Lütseum
Aadress:
Hariduse 3 (peahoone) ja Hariduse 8 (algkooli maja), 10119 Tallinn

Kooliõde Alla Popova

Telefon: 5625 6629
Email: alla.popova@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Rahumäe Põhikool
Aadress: Vabaduse pst. 50, 11615 Tallinn

Kooliõde Marike Käärik 

Telefon: 5625 6616
Email: marike.kaarik@kth.ee

Tööaeg
E – R 9.00 – 17.00

Tallinna Reaalkool
Aadress: Estonia pst. 6, 10118 Tallinn

Kooliõde Pille Kukk

Telefon: 5625 6609
Email: pille.kukk@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Kesklinna Põhikoolis
Aadress: Pärnu mnt 11, 10118 Tallinn (3a, 3b, 4a, 4b klassid)

Kooliõde Kadri Jürisoo

Telefon: 55582463
Email: kadri.jurisoo@kth.ee

Tööaeg
E, T, K, R 8.00-16.00

Tallinna Saksa Gümnaasium
Aadress: Sütiste tee 20, 13411 Tallinn

Kooliõde Hanna Leena Jüris

Telefon: 5625 6671
Email: hannaleena.ojamaa@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Südalinna Kool
Aadress: Liivalaia 23, 10118 Tallinn

Kooliõde Niina Plisko

Telefon: 56200158
Email: niina.plisko@kth.ee

Tööaeg
E – N 8.00 – 15.30

Tallinna Tehnikagümnaasium
Aadress: Sõpruse pst. 187, 13415 Tallinn

Kooliõde Kira Ponomareva

Telefon: 5625 6623
Email: kira.ponomareva@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Kooliõde Svetlana Zeinalova

Telefon: 56200152
Email: svetlana.zeinalova@kth.ee

Tööaeg
K 8.00 – 16.00; N 8.00 – 16.00 (paaris kuupäevadel)

Tallinna Tondi Kool
Aadress: Tondi 40, 11311 Tallinn

Kooliõde Mary Tordt

Telefon: 5625 6619

E-post: mary.tordt@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Kooliõde Kristi Abro

Telefon: 58482185

E-post: kristi.abro@kth.ee

Tööaeg
E 8.00 – 16.00 (paaris kuupäevadel); N, R 8.00 – 16.00

Tallinna Toomkool
Aadress: Toom-Kooli 11, 10130 Tallinn

Kooliõde Terje Rüütli

Telefon: 5620 0147
Email: terje.ruutli@kth.ee

Tööaeg:

T, K 8.00-16.00; R 8.00-16.00 (paaris kuupäevadel)

Tallinna Tõnismäe Reaalkool
Aadress: Pärnu mnt 50, 10119 Tallinn

Kooliõde Anželika Stadnik

Telefon: 5625 6613
Email: anzhelika.stadnik@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Tööstushariduskeskus
Aadress: Sõpruse pst. 182, 13424 Tallinn

Kooliõde Kätlin Laas

Telefon: 5625 6612

E-post:katlin.laas@kth.ee

Tööaeg
E, T, N, R 8.00 – 16.00; K 13.00-16.00

Kooliõde Olga Tero

Telefon: 56200152

E-post: olga.tero@kth.ee

Tööaeg
E, N 8.30 – 15.30; K 8.30 – 14.30

Tallinna Ühisgümnaasium
Aadress: Pärnu mnt. 71, 10134 Tallinn

Kooliõde Irena Uustalu

Telefon: 5625 6628
Email: irena.uustalu@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Tallinna Vaba Waldorfkool
Aadress: Tuulemaa 12, 10312 Tallinn

Kooliõde Kairit Orgusaar

Telefon: 5982 4802
Email: kairit.orgusaar@kth.ee

Tööaeg
E 8.00 -16.00
T, K 8.00 -12.00

Vanalinna Hariduskolleegium
Aadress: Vene 22, 10123 Tallinn

Kooliõde Malle Haavel

Telefon: 5620 0148
Email: malle.haavel@kth.ee

Tööaeg
E – R 8.00 – 16.00

Hiiu Kool
Vabaduse pst 130, Tallinn 10920 (1-9 klass):

Kooliõde Janne-Liis Birjukov

Telefon: 55644761
Email: janneliis.birjukov@kth.ee

Tööaeg
E, T, N, R 8.15 – 16.00