TALLINNA KOOLID JA KOOLIÕED

Audentese Erakool
Aadress: Tondi 84/1, 11316, Tallinn
Kooliõde Zinaida Kendra

Telefon: 5625 6603
Email: zinaida.kendra@kth.ee
Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Audentese Rahvusvaheline kool
Aadress: Tondi 84/1, 11316 Tallinn
Kooliõde: Zinaida Kendra

Telefon: 5625 6603
Email: zinaida.kendra@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Audentese Spordigümnaasium
Aadress: Tondi 84/1, 11316 Tallinn
Kooliõde: Zinaida Kendra

Telefon: 5625 6603
Email: zinaida.kendra@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Avatud Kool
Aadress: Auna 6/Aru 10, 10317, Tallinn
Kooliõde: Külli Reinsalu

Telefon: 55660815
Email: kylli.reinsalu@kth.ee

Tööaeg

E 8.00-14.00
T 8.00-14.00
K 8.00-16.00

EBS Gümnaasium
Aadress: Lauteri 3, 10114, Tallinn
Kooliõde: Kätlin Laas

Telefon: 56256612
Email: katlin.laas@kth.ee

Tööaeg: K 8.00-13.00

Eesti Mereakadeemia Merekool
Aadress: Kopli 101, 11712 Tallinn
Kooliõde: Tatjana Kozlova

Telefon: 5625 6632
Email: tatjana.kozlova@kth.ee

Tööaeg: Kokkuleppel

Eesti Rahvusvaheline Kool
Aadress: Juhkentali 18, 10132 Tallinn
Kooliõde Kairit Orgusaar

Telefon: 55660815
Email: kairit.orgusaar@kth.ee

Tööaeg
N 8:00-16:00

Ehte Humanitaargümnaasium
Aadress: Ehte 9, 10318 Tallinn
Kooliõde: Tatiana Plishkina

Telefon: 5625 6643
Email: tatiana.plishkina@kth.ee

Tööaeg

E — R 8.00 — 16.00

Eurogümnaasium
Aadress: E. Vilde tee 64, 13421 Tallinn
Kooliõde:  Kertu Rumjantsev

Telefon: 5620 0164
Email: kertu.rumjantsev@kth.ee

Tööaeg: kokkuleppel

Tallinna Muusika-ja Balletikool
Aadress: Pärnu mnt. 59, 10134 Tallinn
Kooliõde Alina Boyko

Telefon: 55914675

Email: alina.boyko@kth.ee

Tööaeg: E, K, N, R 8.30-16.30

Gaia Kool
Aadress: Weitzenbergi 20, 10150 Tallinn
Kooliõde: Kersti Tamm

Telefon: 5620 0159
Email: kersti.tamm@kth.ee

Tööaeg: kokkuleppel

Gustav Adolfi Gümnaasium
Võimlamaja
Aadress: Suur — Kloostri 16, 10133 Tallinn
Kooliõde: Sinikka Brügel

Telefon: 5625 6638
Email: sinikka.brugel@kth.ee

Tööaeg

E-R 8.00-16.00

Kotzebue majas
Aadress: Vana-Kalamaja 9, 10133 Tallinn
Kooliõde: Getter Nuut

Telefon: 56256610
Email: getter.nuut@kth.ee

Tööaeg

E-R 8.00-16.00

Haabersti Vene Gümnaasium
Aadress: Õismäe tee 132, 13511 Tallinn
Kooliõde Tatjana Ingi

Telefon: 5620 0161
Email: tatjana.ingi@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Haabersti Vene Eragümnaasium, MTÜ XXI sajandi kool
Aadress: Sõle 40, 10317 Tallinn
Kooliõde  Anna Tšopenko

Telefon: 55957547
Email: anna.tshopenko@kth.ee

Tööaeg:

E 8.00-16.00

Jakob Westholmi Gümnaasium
Aadress: Kevade 8, 10137 Tallinn
Kooliõde: Reet Ester

Telefon: 5625 6637
Email: reet.ester@kth.ee

Tööaeg:

E-R 8.00-16.00

Aadress: Luise 38, 10137 Tallinn
Kooliõde: Anneli Hirv-Õunas

Telefon: 5982 4801
Email: anneli.hirv-ounas@kth.ee

Tööaeg:

E, N, R 8.00-16.00

Kaarli kool
Aadress: Toompuiestee 4, 10142 Tallinn
Kooliõde: Gerle Männi

Telefon: 56695557
Email: gerle.manni@kth.ee

Tööaeg

K 8.00 -16.00

Kadrioru Saksa Gümnaasium
Oru majas
Aadress: Gonsiori 38, Tallinn 10128
Kooliõde Kersti Tamm

Telefon: 5620 0159
Email: kersti.tamm@kth.ee

Tööaeg

E–R 8.00 – 16.00

Aadress: Gonsiori 38, Tallinn 10128
Kooliõde Egle Türk

Telefon: 56256651
Email: egle.turk@kth.ee

Tööaeg: R 8.00 — 16.00

Mäe majas
Aadress: Kivimurru 9, 11411 Tallinn
Kooliõde Olga Kim

Telefon: 5625 6647
Email: olga.kim@kth.ee

Tööaeg E–R 8.00–14.00

 

Kalamaja Põhikool
Aadress: Vabriku 18, 10411 Tallinn
Kooliõde Anastassia Poltavskaja

Telefon: 5620 0162
Email: anastassia.poltavskaja@kth.ee

Tööaeg

E 08.00-16.00
T 08.00-12.15
K 08.00-16.00
N 08.00-12.15
R 08.00-16.00

Karjamaa Põhikool
Aadress: Kopli 92, 10416 Tallinn
Kooliõde Tatjana Kozlova

Telefon: 5625 6632
Email: tatjana.kozlova@kth.ee

Tööaeg

E — R 09.00 — 15.00

Lasnamäe Gümnaasium
Aadress: Pae 59, 13621 Tallinn
Kooliõde Tamara Virtmaa

Telefon: 5620 0151
Email: tamara.virtmaa@kth.ee

Tööaeg

E — R 08.00 — 16.00

Aadress: Pae 59, 13621 Tallinn
Kooliõde Inna Pentinen

Telefon: 55564346
Email: inna.pentinen@kth.ee

Tööaeg

T, K, N 08.00 -16.00

Lasnamäe Põhikool
Aadress: Ümera 46, 13816 Tallinn
Kooliõde Irina Serenok

Telefon: 55574676
Email: irina.serenok@kth.ee

Tööaeg

E — R 08.00 — 16.00

Aadress: Ümera 46, 13816 Tallinn
Kooliõde Ljubov Paškovitš

Telefon: 56200156
Email: ljubov.pashkovitsh@kth.ee

Tööaeg

E — R 08.00 — 16.00

Lasnamäe Vene Gümnaasium
Aadress: Koorti 23, 13612 Tallinn
Kooliõde Natalja Zabelina

Telefon: 5620 0149
Email: natalja.zabelina@kth.ee
Aadress: Koorti 23, 13612 Tallinn

Tööaeg

E — R 08.00 — 16.00

Aadress: Punane 69, Tallinn, 13619
Kooliõde Ljudmila Trubilova

Telefon: 56200143
Email: ljudmila.trubilova@kth.ee

Tööaeg

K, R 8.00 — 15.00

Mäepealse Erakool
Aadress: Mustamäe tee 5, 10616 Tallinn
Kooliõde Kairit Orgusaar

Telefon: 5982 4802
Email: kairit.orgusaar@kth.ee

Tööaeg

T 12.00 -16.00
K 12.00 -16.00

Merivälja Kool
Aadress: Heki 16, 12112 Tallinn
Kooliõde Anu-Ell Kruusmann

Telefon: 5625 6659
Email: anu-ell.kruusmann@kth.ee

Tööaeg

E — N 08.00 — 16.00

Nõmme Erakool
Aadress: Idakaare 5, 11614 Tallinn
Kooliõde Inga Raudsepp

Telefon: 56256634
Email: inga.raudsepp@kth.ee

Tööaeg:

N 08.00 — 16.00

Pelgulinna Gümnaasium
Aadress: Mulla 7, 10611 Tallinn
Kooliõde Merike Ottmann

Telefon: 5625 6639
Email: merike.ottmann@kth.ee

Tööaeg:

E — R 08.00 — 16.00

Pirita Majandusgümnaasium
Aadress: Metsavahi 19, 11911 Tallinn
Kooliõde Laire Ottender

Telefon: 5625 6604
Email: laire.ottender@kth.ee

Tööaeg:

E — R 08.00 — 16.00

Püha Johannese Kool
Aadress: Kivimäe 25, 10919 Tallinn
Kooliõde Eve Viilma

Telefon: 5625 6618
Email: eve.viilma@kth.ee

Tööaeg

E, T, K 08.00 — 16.00

Püha Miikaeli Kool
Aadress: Vene 22, 10123 Tallinn
Kooliõde Malle Haavel

Telefon: 5620 0148
Email: malle.haavel@kth.ee

Tööaeg: kokkuleppel

Ristiku Põhikool
Aadress: Ristiku 69, 10317 Tallinn
Kooliõde: Tatjana Krõssova

Telefon: 5625 6641
Email: tatjana.krossova@kth.ee

Tööaeg

E — R 08.00 — 16.00

Sakala Eragümnaasium
Aadress: Sakala 21, 10141 Tallinn
Kooliõde Svetlana Zeinalova

Telefon: 56200152
Email: svetlana.zeinalova@kth.ee

Tööaeg

E, K, N  8:00-13:00

Tabasalu Gümnaasium
Aadress: Nooruse 6, Tabasalu, Harku vald, Harjumaa 76901
Kooliõde Jane Tammsaar

Telefon: 56256607
Email: jane.tammsaar@kth.ee

Tööaeg

K 8.00-16.00

Tabasalu Kool
Aadress: Kooli 9, Tabasalu, 76901 Tabasalu
Kooliõde Kristina Saar

Telefon: 5565 6096
Email: kristina.saar@kth.ee

Tööaeg
E — R 08.00 — 16.00

Meriküla õppehoones:
Kooliõde Jane Tammsaar

Telefon: 56256607
Email: jane.tammsaar@kth.ee

Tööaeg
N 08.00 — 16.00

Tallinna 21. Kool
Aadress: Raua 6, 10124 Tallinn
Kooliõde Jana Kilg

Telefon: 5625 6646
Email: jana.kilg@kth.ee

Tööaeg

E-R 8.00-16.00

Kooliõde Margot Meri

Telefon: 55575821
Email: margot.meri@kth.ee

Tööaeg

E-R 8.00-16.00

Tallinna 32. Keskkool
Aadress: Kiili 10, 12918 Tallinn
Kooliõde Meril Saarkoppel

Telefon: 53540376
Email: meril.saarkoppel@kth.ee

Tööaeg

E — R 8.00-16.00

Kooliõde Jane Tammsaar

Telefon: 56256607
Email: jane.tammsaar@kth.ee

Tööaeg

E, T, R 8.00-16.00

Tallinna 53. Keskkool
Aadress: Sütiste tee 42, 13420 Tallinn
Kooliõde Erika Gontšarenko

Telefon: 5625 6635
Email: erika.gontsharenko@kth.ee

Tööaeg

E — R 8.00-16.00

Tallinna Arte Gümnaasium
Aadress: Vilde tee 62, 13421 Tallinn
Kooliõed: Natalja Pasieko

Telefon: 5625 6621, 6 515 473
Email: natalja.pasieko@kth.ee

Tööaeg

E — R 8.00-16.00

Kooliõde: Olga Starodub

Telefon: 55560721, 6 515 473
Email: olga.starodub@kth.ee

Tööaeg kokkuleppel

Tallinna Ehituskool
Aadress: Pärnu mnt. 162, 11317 Tallinn
Kooliõde Kaie Valter

Telefon: 5566 3169
Email: kaie.valter@kth.ee

Tööaeg

E — N 8.30 — 13.30

Tallinna Euroopa Kool
Aadress: Tehnika 18, 10149 Tallinn
Kooliõde Galina Ranniku

Telefon: 5620 0146
Email: galina.ranniku@kth.ee

Tööaeg

T 08.00 — 15.00
K 08.00 — 14.00
N 08.00 — 15.00

Tallinna Heleni Kool
Aadress: Ehte 7, 10318 Tallinn
Kooliõde Olga Kruglova

Telefon: 5625 6630
Email: olga.kruglova@kth.ee

Tööaeg

E, T, N 8.00 -16.00
K 13.00 — 18.00

Tallinna Humanitaargümnaasium
Aadress: Koidu 97, 10139 Tallinn
Kooliõde Marina Andilevka

Telefon: 55586427
Email: marina.andilevka@kth.ee

Tööaeg
E, T 8.00 — 16.00

Kooliõde Galina Mihhejeva

Telefon: 56256605
Email: galina.mihhejeva@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Inglise Kolledž
Aadress: Estonia pst.10, 10148 Tallinn
Kooliõde: Marina Kaskman

Telefon: 5625 6615
Email: marina.kaskman@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Tõnismäe Riigigümnaasiumi Vabaduse Kool
Endla 13, Tallinn 10122

Kooliõde Anastassija Jablokova

E-post: anastassija.jablokova@kth.ee

Tööaeg: E — K 8.00 — 16.00; N 8.00 — 14.00

Tallinna Järveotsa Gümnaasium
Aadress: Järveotsa 31, 13520 Talllinn
Kooliõde: Laura Somelar

Telefon: 5625 6642
Email: laura.somelar@kth.ee
Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Juudi kool
Aadress: Karu 16, 10120 Tallinn
Kooliõde: Tatjana Jessina

Telefon: 5625 6602
Email: tatjana.jessina@kth.ee
Tööaeg
K, R 8.00 — 16.00

Tallinna Kadaka Põhikool
Aadress: Vilde tee 120, 12618 Tallinn
Kooliõde: Olga Kurapova

Telefon: 56564317
Email: olga.kurapova@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Kooliõde: Tatjana Kušnarenko

Telefon: 56256658
Email: tatjana.kushnarenko@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 12.00

Tallinna Kesklinna Põhikool
Aadress: Pärnu mnt 11, 10118 Tallinn
Kooliõde Kadri Jürisoo

Telefon: 5625 6654
Email: kadri.jurisoo@kth.ee

Tööaeg
E, T, K, R 8.00-16.00

Kooliõde Anna-Maria Rebane

Telefon: 56256648
E-post: anna.rebane@kth.ee

Tööaeg
R 8.00-16.00

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Lenderi maja:
Aadress:  Kreutzwaldi 25, 10147 Tallinn
Kooliõde Lidia Grigorieva

Telefon: 5620 0144
Email: lidia.grigorieva@kth.ee

Tööaeg: 

E, T, N 8.00 — 16.00
K 8.00 — 12.00; R 12.00-16.00

Juhkentali maja:
Aadress: Juhkentali 36, 10147 Tallinn
Kooliõde Tatjana Jessina

Telefon: 5625 6602
Email: tatjana.jessina@kth.ee

Tööaeg: 
E, T, N 8.00 — 16.00

Kooliõde Lidia Grigorieva

Telefon: 5620 0144
Email: lidia.grigorieva@kth.ee

Tööaeg: 

K 12.00 — 16.00
R 8.00-16.00

Tallinna Kivimäe Põhikool
Aadress: Leegi 14, 10914 Tallinn
Kooliõde Tiiu Ulmre

Telefon: 5553 6112
Email: tiiu.ulmre@kth.ee

Tööaeg
E 8.00 — 16.00
K 8.00 — 16.00
N 8.00 — 16.00 (paaritud kuupäevad)

Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool
Aadress: Vabaõhukooli tee 7, 12014 Tallinn
Kooliõde Mare Ossip

Telefon: 5620 0153
Email: mare.ossip@kth.ee

Tööaeg
E, T, K 7.30 — 15.30
N 7.30 — 10.30

Tallinna Kopli Ametikool
Aadress: Kopli 98, 11711 Tallinn
Kooliõde Anastassia Poltavskaja

Telefon: 5620 0162
Email: anastassia.poltavskaja@kth.ee

Tööaeg
T, N 12.15 — 16.00

Tallinna Kristiine Gümnaasium
Aadress: Nõmme tee 32, 13426 Tallinn
Kooliõde Aili-Maria Meer

Telefon: 5625 6614
Email: aili-maria.meer@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Kunstigümnaasium
Aadress: Kopli 102 a, 11711 Tallinn
Kooliõde Galina Duminica

Telefon: 5625 6640
Email: galina.duminica@kth.ee

Tööaeg

E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Kuristiku Gümnaasium
Aadress: Kärberi 9, 13814 Tallinn
Kooliõde Elise Gertrud Vellet

Telefon: 56200150

E-post: elise.vellet@kth.ee

Tööaeg
E, K, N 08.00-16.00

Kooliõde Egle Türk

Telefon: 5625 6651
E-post: egle.turk@kth.ee

Tööaeg
T, K, R 8.00 — 16.00

Tallinna Laagna Gümnaasium
Aadress: Vikerlase 16, 13615 Tallinn
Kooliõde Inna Kutšerova

Telefon: 5620 0142
Email: inna.kutsherova@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool
Aadress: Pinna 15, 13615 Tallinn
Kooliõde Žanna Verhovskaja

Telefon: 5625 6653
Email: zhanna.verhovskaja@kth.ee
Aadress: Pinna 15, 13615 Tallinn

Tööaeg
E, K, N 9.00 — 12.00
T 9.00 — 13.00

Tallinna Läänemere Gümnaasium
Aadress: Vormsi 3, 13913 Tallinn
Kooliõde Karina Titkova

Telefon: 56200145
Email: karina.titkova@kth.ee
Aadress: Vormsi 3, 13913 Tallinn

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
Aadress: Uuslinna 10, 11415 Tallinn
Kooliõde Irina Ratnikova

Telefon: 56200150
Email: irina.ratnikova@kth.ee

Tööaeg
E-R 8.00-16.00

Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Aadress: Kuldnoka 24, 10619 Tallinn
Kooliõde Maris Viisimaa

Telefon: 5625 6608
Email: maris.viisimaa@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00-16.00

Kooliõde Inna Rahendi

Telefon: 56200155
Email: inna.rahendi@kth.ee

Tööaeg
E, K 8.00-16.00; R 8.00-16.00 (paaritud kp)

Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
Gümnaasiumi maja
Läänemere 31, Tallinn, 13914
Kooliõde Natalja Nikolaitšuk

Telefon: 5625 6627
E-post: natalja.nikolaitshuk@kth.ee

Tööaeg
E — N 8.00-13.00

Põhikooli maja
Linnamäe 10, Tallinn, 13911
Kooliõde Ljubov Dmitrijeva

Telefon: 56200141
E-post: ljubov.dmitrijeva@kth.ee

Tööaeg
E-R 8.00-16.00

Kooliõde Natalja Nikolaitšuk

Telefon: 5625 6627
E-post: natalja.nikolaitshuk@kth.ee

Tööaeg
E — N 13.00 — 16.00; R 8.00 — 16.00

Tallinna Mahtra Põhikool
Aadress: Mahtra 60, 13812 Tallinn
Kooliõde Jelena Lebedeva

Telefon: 5620 0154
Email: jelena.lebedeva@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Mustamäe Gümnaasium
Aadress: Keskuse 18, 12613 Tallinn
Kooliõde Anna-Greta Irval

Telefon: 56256624
Email: anna-greta.irval@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
Aadress: Tammsaare 145, 12915 Tallinn
Kooliõde Oksana Dmitrieva

Telefon: 5625 6620
Email: oksana.dmitrieva@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
Aadress: Vilde tee 64, 13421 Tallinn
Kooliõde Kertu Rumjantsev

Telefon: 5620 0164
Email: kertu.rumjantsev@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Mustjõe Gümnaasium
Aadress: Paldiski mnt. 83, 10617 Tallinn
Kooliõde Nellya Fikhtengolts

Telefon: 5625 6601
Email: nellya.fikhtengolts@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Nõmme Gümnaasium
Raudtee 55, Tallinn 11620 (1-6 klass):
Kooliõde Janne-Liis Birjukov

Telefon: 55644761
Email: janneliis.birjukov@kth.ee

Tööaeg
E, T, N 8.00 — 16.00

Raudtee 73, Tallinn 11620 (7-12 klass)
Kooliõde Janne-Liis Birjukov

Telefon: 55644761
Email: janneliis.birjukov@kth.ee

Tööaeg
K, R 8.00 — 16.00

Tallinna Nõmme Põhikool
Aadress: Raudtee 68, 11618 Tallinn
Kooliõde Kristina Galdupaite

Telefon: 5625 6617
Email: kristina.galdupaite@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Õismäe Gümnaasium
Aadress: Õismäe tee 50, 13512 Tallinn
Kooliõde Jelena Kolesnikova

Telefon: 5625 6631
Email: jelena.kolesnikova@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Aadress: Õismäe tee 28, 13512 Tallinn
Kooliõde Olga Sizõi

Telefon: 56256626
Email: olga.sizoi@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Kooliõde Svetlana Zeinalova

Telefon: 5620 0152
Email: svetlana.zeinalova@kth.ee

Tööaeg
E — N 8.00 — 16.00

Tallinna Pääsküla Kool
Aadress: Vikerkaare 10/Põllu 109, 10921 Tallinn
Kooliõde Inga Raudsepp

Telefon: 5625 6634
Email: inga.raudsepp@kth.ee

Tööaeg
E, T, K, R 8.00-16.00

Tallinna Pae Gümnaasium
Aadress: Pae 5, 11414 Tallinn
Kooliõde Natalja Lapitski

Telefon: 5620 0143
Email: natalja.lapitski@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Kooliõde Marina Andilevka

Telefon: 55586427
Email: marina.andilevka@kth.ee

Tööaeg
K, N, R 8.00 — 16.00

Tallinna Polütehnikum
Aadress: Pärnu mnt. 57, 10135 Tallinn
Kooliõde Ljubov Kamaskina

Telefon: 5665 5719
Email: ljubov.kamaskina@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Prantsuse Lütseum
Aadress:
Hariduse 3 (peahoone) ja Hariduse 8 (algkooli maja), 10119 Tallinn
Kooliõde Alla Popova

Telefon: 5625 6629
Email: alla.popova@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Rahumäe Põhikool
Aadress: Vabaduse pst. 50, 11615 Tallinn
Kooliõde Marike Käärik

Telefon: 5625 6616
Email: marike.kaarik@kth.ee

Tööaeg
E — R 9.00 — 17.00

Tallinna Reaalkool
Aadress: Estonia pst. 6, 10118 Tallinn
Kooliõde Pille Kukk

Telefon: 5625 6609
Email: pille.kukk@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Saksa Gümnaasium
Aadress: Sütiste tee 20, 13411 Tallinn
Kooliõde Svetlana Ševtšenko

Telefon: 5625 6671
Email: svetlana.sevtsenko@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Südalinna Kool
Aadress: Liivalaia 23, 10118 Tallinn
Kooliõde Anna-Maria Rebane

Telefon: 56256648
Email: anna.rebane@kth.ee

Tööaeg
E — N 8.00 — 16.00

Tallinna Tehnikagümnaasium
Aadress: Sõpruse pst. 187, 13415 Tallinn
Kooliõde Kira Ponomareva

Telefon: 5625 6623
Email: kira.ponomareva@kth.ee

Tööaeg
E — R 08.00 — 16.00

Kooliõde Svetlana Zeinalova

Telefon: 56200152
Email: svetlana.zeinalova@kth.ee

Tööaeg
Kokkuleppel

Tallinna Tondi Kool
Aadress: Tondi 40, 11311 Tallinn
Kooliõde Mary Tordt

Telefon: 5625 6619

E-post: mary.tordt@kth.ee

 

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Toomkool
Aadress: Toom-Kooli 11, 10130 Tallinn
Kooliõde Terje Rüütli

Telefon: 5620 0147
Email: terje.ruutli@kth.ee

Tööaeg:

E, N 08.00-16.00
T 08.00-16.00 (paaris kuupäevadel)

Tallinna Tõnismäe Reaalkool
Aadress: Pärnu mnt 50, 10119 Tallinn
Kooliõde Anželika Stadnik

Telefon: 5625 6613
Email: anzhelika.stadnik@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Tööstushariduskeskus
Aadress: Sõpruse pst. 182, 13424 Tallinn
Kooliõde Kätlin Laas

Telefon: 5625 6612

E-post:katlin.laas@kth.ee

Tööaeg
E, T, N, R 8.00 — 16.00; K 13.00-16.00

Kooliõde Niina Plisko

Telefon:  5620 0158

E-post: niina.plisko@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Ühisgümnaasium
Aadress: Pärnu mnt. 71, 10134 Tallinn
Kooliõde Irena Uustalu

Telefon: 5625 6628
Email: irena.uustalu@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00

Tallinna Vaba Waldorfkool
Aadress: Tuulemaa 12, 10312 Tallinn
Kooliõde Kairit Orgusaar

Telefon: 5982 4802
Email: kairit.orgusaar@kth.ee

Tööaeg
E 8.00 -16.00
T, K 8.00 -12.00

Vanalinna Hariduskolleegium
Aadress: Vene 22, 10123 Tallinn
Kooliõde Malle Haavel

Telefon: 5620 0148
Email: malle.haavel@kth.ee

Tööaeg
E — R 8.00 — 16.00