TERVISEANDMETE VÄLJASTAMINE TALLINNA KOOLITERVISHOIU INFOSÜSTEEMIST

  • 3. aug. 2020

Palun tutvuge enne teabenõude esitamist olemasolevate terviseandmetega Patsiendiportaalis (www.digilugu.ee). Patisendiportaali sisenemiseks on vajalik ID-kaardi ja kehtivate ID-kaardi sertifikaatide ning PIN1 olemasolu või mobiil–ID olemasolu.

DOKUMENTIDEST VÄLJAVÕTETE NING KOOPIATE VÄLJASTAMISEKS:

  1. täitke SA Tallinna Koolitervishoid kontoris (Vaimse Tervise Keskus, Tervise 28, Ruum 023, Tallinn) avaldus terviseandmete saamiseks või
  2. laadige oma arvutisse avalduse vorm, täitke ja allkirjastage see digitaalselt ning edastage ektis [att]kth.ee. Avalduse vormi saate alla laadida klõpsates lingil: AVALDUS TERVISEANDMETE VÄLJASTAMISEKS.
  3. Helistage info saamiseks telefonil 6414 221 või saatke päring ektis[att]kth.ee .

TERVISEANDMEID VÄLJASTAME:

  1. kui soovite andmeid oma alaealise lapse kohta (esitada lapse sünnitunnistus, lapsevanema isikut tõendav dokument);
  2. kui soovite andmeid teise isiku kohta (sh oma täisealise lapse kohta), tuleb täiendavalt esitada ka selle isiku digitaalselt allkirjastatud volitus.

Paberkandjal terviseandmeid väljastatakse SA Tallinna Koolitervishoid esindusest (Vaimse Tervise Keskus, Tervise 28, Ruum 023, Tallinn) tööpäeviti kell 10.00–16.00. Paberkandjal dokumentide väljastamisel tuleb esitada isikut tõendav dokument.

Päringu vastuse saame soovi korral saata teile elektroonselt e-posti teel. Saadetav vastus krüpteeritakse, mistõttu on vajalik kehtivate ID-kaardi sertifikaatide ning PIN1 olemasolu. Rohkem infot ID-kaardi kasutamise kohta www.id.ee.

Andmete küsijale väljastatakse dokumendid tema terviseandmete kohta 5 tööpäeva jooksul ja teise isiku kohta 15 tööpäeva jooksul alates avalduse saamisest. Kui soovite andmete väljastamist paberkandjal, siis teavitatakse teid sellest, kui koopiad terviseandmetest on valmis.

Parima kasutajakogemuse pakkumiseks kasutab see veebileht küpsiseid. Meie veebilehte kasutades nõustud küpsistega.