KOOLIÕDEDE VIRTUAALNE HEATEGEVUSLIK JÕULULAAT OOTAB ANNETAJAID

  • 16. dets. 2020

Tallinna kooliõed avasid virtuaalse käsitöölaada, kus on välja pandud kooliõdede enda  käsitöö ja looming. Heategevusliku käsitöölaada tulud annetavad kooliõed Tallinna Lastehaigla toetusfondile. Laat on avatud 16. jaanuarini või kuniks esemeid jätkub.

Tallinna Koolitervishoiu juhi Kädi Lepa sõnul töötavad kooliõed igapäevaselt otseselt laste heaks ja nüüd kus koolilapsed siirduvad talvepuhkusele, otsustasid kooliõed abivajajaid lapsi aidata kaudsel viisil. “Heategevusliku jõulumüügi idee sündis kooliõdede enda initsiatiivil, kuna kooliõdede seas on väga palju osavate ja nobedate näppudega loomingulisi naisi. Kooliõed tõid südamega tehtud käsitöö ja loomingu heategevuslikule laadale, et sellest saadava tuluga toetada Tallinna Lastehaigla toetusfondi,” rääkis Lepp.

Heategevuslikul laadal osalemiseks tuleb minna Facebooki lehele “Koolilapse tervis” www.facebook.com/TallinnaKoolitervishoid ja märkida oma ostusoov pildi juures kommentaaridesse. Annetamiseks ja kingi soetamiseks palutakse teha ülekanne SA Tallinna Lastehaigla Toetusfondile EE481010220026847017, märkides selgituseks „kooliõde“. Laat on avatud 16. jaanuarini 2021 või kuniks esemeid jätkub.

Parima kasutajakogemuse pakkumiseks kasutab see veebileht küpsiseid. Meie veebilehte kasutades nõustud küpsistega.