KOLM TALLINNA KOOLIÕDE TÄHISTAB ÕDEDE PÄEVAL 40-AASTAST TÖÖJUUBELIT

  • 12. mai 2019

Tänasel rahvusvahelisel õdede päeval tähistab kolm Tallinna koolides töötavat medõde oma 40.-ndat tööjuubelit. Pealinna koolides kokku on ametis ligi 80 kooliõde.

40 aastat õe ametis täitub Natalja Jelisejeval (Õismäe Vene Lütseum), Tamara Virtmaal (Lasnamäe Gümnaasium) ja Niina Pliskol (Tallinna 21. keskkool). Vanalinna Hariduskolleegiumi õel Malle Haavelil täitub tänavu 30. tööjuubel.

Kooliõdede tööandja, sihtasutus Tallinna Koolitervishoid tähistas õdede päeva ja tunnistas tööjuubilare bowlingu-mängimisega. “See on meil traditsioon, et õdede päeval toimub meil mingi väljasõit või sportlik üritus ja tordi söömine. Tallinna Tervishoiukõrgkooliga on meil tähtpäevade puhul lausa tordivahetusprogramm. Näiteks jaanuaris saatsime meile nende lõpetajatele tordi ja täna on nende kord meile tort saata,” kirjeldas sihtasutuse juht Kädi Lepp.

“Kauaaegne kogemus erinevates õendusvaldkondades võimaldab tööjuubelit tähistavatel õdedel olla eeskujuks ja lipulaevaks eriala järelkasvule, täites samal ajal igapäevast, kuid ülitähtsat kooliõe rolli meie õpilaste tervise edendamisel,” tunnustas Kädi Lepp kooliõdesid. 

Rahvusvaheline õdede päev on täna, 12. mail. Selle aasta õdede päeva moto on “Tervis kõigile”.

Tänavu oma 15. tegevusaastat tähistav Sihtasutus Tallinna Koolitervishoid on Eesti suurim kooliõdesid ühendav organisatsioon, kus töötab ligi 80 kooliõde. Koostöös lapsevanemate, koolipersonali ja teiste spetsialistidega on kooliõed abiks õpilaste tervise edendamisel.

Fotogalerii: Tallinna kooliõed õdede päeva tähistamas https://bit.ly/2vTIG6k

Parima kasutajakogemuse pakkumiseks kasutab see veebileht küpsiseid. Meie veebilehte kasutades nõustud küpsistega.